Ofisart 33 yıllık deneyimi ile Türkiye ve Dünya standartlarında üretim yapan firmamızda; Metal, mobilya ve döşemenin birleştiği ürün projelerini hayata geçirip estetik, konforlu ve ekonomik tasarımlar ile 12.000 m² alan üzerine inşa edilmiş üretim fabrikamızda alanında uzman profesyonel bir kadro ile üretimmizi yapıyoruz. Ağırlıklı olarak okul sırası, eğitim araç ve gereçler, büro mobilyaları, otel, cafe, restaurant , büro mobilyaları tasarımı ve üretimi ile hizmet veren firmamız. üretiminin yarıdan fazlasını yurt dışına ihrac ederek alanında öncü mobilya üreticileri arasında yer almaktadır.

Ofisart ürün yelpazesi içinde okul mobilyalarımızın esasları evrensel boyutta bilgi üretimini arttıracak ve ergonomik mükemmelliğin kendiliğinden uyumuna dayanır. Esnek ve performans artırıcı ortamı sağlamak için kaliteli mobilyayla bütünsel iç tasarımlarla sizlere hizmet vermekteyiz.Firmamız yüksek kalite anlayışı ,öğrenci güvenliği standartları,modern üretim tesisleriyle kısa sürede eğitim araçları sektöründeki öncü firmalar arasında yerini almıştır.Biz sürekli gelişen okul mobilya sanayini sizler için takip etmekteyiz. Ürünlerimiz genellikle yüksek fonksiyonellik ve olağanüstü kalite ve dayanıklılığı ile karakterize edilir .Bu nedenle Ofisart okul mobilyaları dünya çapındaki okullar ve üniversitelerde aranan bir marka haline gelmiştir,.
 
Okul Mobilyaları sektöründe Türkiye'nin ve dünyanın birçok köşesinde seçkin eğitim kurumlarında gerçekleştirdiği projeleriyle faaliyetlerine devam eden Ofisartın, farklı olmasındaki en önemli unsurunun eğitim sektöründe kaliteli hizmetler sunarak yüksek seviyede eğitimcilerin memnuniyetini sağlamak olduğunun bilinçindeyiz.
 
Okul Mobilyaları sektöründe Türkiye'de ve Dünyada faaliyet gösterdiğimiz alanlarda sürekli gelişen teknolojiyi müşterilerinin en yakınına getirerek mekânlarını en modern ve en estetik biçimine getirmekteyiz.
 
Biz Ofisart ailesi olarak üslendiğimiz görevin öneminin ve kutsallığının farkındayız böylesine yüce bir sektörde sizlere hizmet vermekten bu sektörün bir parçası olmaktan gururluyuz.
 
Ofisart da ihtiyaçlarınız için tüm çözümleri bulacaksınız.

Geri