Gizlilik ilkeleri

 
www.ofisart.com.tr Okul Sıraları, sizinle ilgili bilgilerin nasıl kullanıldığı ve paylaşıldığının sizin için önemli olduğunu bilmektedir. Bu bilgilerin kullanım ve paylaşımın dikkatli ve hassas bir şekilde yapılmasında bize olan güveninize teşekkür ederiz. Bu beyan gizlilik politikamıza dair açıklamalar içermektedir. www.ofisart.com.tr Okul Sıraları web sitesini ziyaret etmekle bu gizlilik beyanında belirtilen uygulamaları kabul etmiş ve bunlara uymayı taahhüt etmiş sayılmaktasınız.

 
www.ofisart.com.tr Okul Sıraları web sitesindeki ("site") bilgi toplama ve yayma uygulamalarımız aşağıda açıklanmaktadır.

 
IP Adresiniz
IP adresiniz sizinle ilgili genel demografik bilgileri toplamak gibi herhangi bir bilgi edinimi için asla tarafımızca kullanılmaz.

 
Cookie Dosyaları
Sitemiz, cookie dosyalarını  kullanmadığını taahhüt eder.

 
Sizden talep ettiğimiz bilgiler
Sitemizdeki iletişim formları, irtibat bilgilerinizi (örneğin isminiz, email adresiniz, telefon numaralarınız ) vermenizi talep etmektedir.

 
İrtibat bilgilerini nasıl kullanıyoruz?
İrtibat bilgileriniz gereken hallerde sizinle sitemizde yaptığınız işlemlerle ilgili olarak temas kurabilmek için kullanılmaktadır. İrtibat bilgilerinizi, üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.

 
Diğer siteler/üçüncü taraf satıcılar ve bunların gizlilik politikaları
Bu sitede diğer sitelerin linkleri bulunabilir. www.ofisart.com.tr Okul Sıraları bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden veya üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.

 
Bildirimler ve Revizyonlar
Gizlilik beyanımız zamanla değişebilir. Son değişiklikleri görmek için web sitemizi sık sık ziyaret etmelisiniz. Aksi belirtilmediği takdirde, mevcut gizlilik politikamız siz ve hesabınızla ilgili olarak elimizde bulunan bütün bilgiler için geçerlidir. Verdiğimiz sözlerin arkasında durmaktayız.

 
Bu gizlilik beyanı, bu sitedeki uygulamalar veya bu sitede yaptığınız işlemlerinizle ile ilgili herhangi bir şüphe veya kaygınız varsa bizimle irtibat kurunuz ki mevcut sorununuzu çözmeye çalışalım. 

Geri